PRAKTICKÉ

Uhrazením akreditačního poplatku je umožněn volný vstup na festivalová představení, včetně off programu a rozborové semináře.

 

Pokud jste student VŠ, který požadoval zajistit ubytování, uhradíte částku 150,- Kč / osoba / noc současně s akreditačním poplatkem – doklad o zaplacení akreditačního poplatku + o uhrazení částky za ubytování dostanete každý zvlášť.

 

Vstup na představení Komorní scény Aréna, Divadla Petra Bezruče, Staré arény a Divadla „12“ je omezen kapacitou jednotlivých hledišť. Do Divadla „12“ a Staré arény bude umožněn vstup pouze prvním 60 divákům, více diváků se do těchto divadel opravdu nevejde.

 

Vstup do Divadla Mír, Divadla Antonína Dvořáka a Divadla Jiřího Myrona je pouze na platné vstupenky. Vstupenky do NDM dostanete při akreditaci, vstupenky do Divadla Mír si oproti festivalovému pasu vyzvednete přímo na pokladně Divadla Mír před začátkem představení.

 

 

Pro účastníky festivalu je v Centru PANT, kde se budou konat semináře, zvýhodněná cena snídaní po předložení festivalové kartičky.

 

Přijměte pozvání na výstavu, která mapuje kulturní dění od postavení Národního domu po vznik republiky (1894-1918), kterou najdete ve slavnostním sále, jenž se nachází v 1. patře Divadla Jiřího Myrona. Prohlédnout si ji můžete kdykoli před či po představení nebo o pauze.

 

 

 

ODKAZY